Шафа для одягу Doros Торн Антрацит/Білий 2 ДСП/3Ш (полиці) 90х51.6х200 (44900470)
8 154 ₴
- В наявності
- Код: 44900470
Шафа для одягу Doros Торн Антрацит/Білий 2 ДСП/3Ш (полиці) 90х51.6х200 (44900470)В наявності
8 154 ₴
+380 (98) 055-66-34
- +380 (63) 055-66-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doros |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 200 мм |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Глибина | 516 мм |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість дзеркал | 0 шт. |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір | Антрацит |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Антрацит |
| Ширина | 900 мм |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Антресоль | Ні |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Полиця для білизни | 2 |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2000 мм |
| Глибина шафи | 516 мм |
| Ширина шафи | 900 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Ні |
| Повне висування скриньки | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розділ | Двостулкові шафи |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 154 ₴


