Матеріал сидіння: тканина
Матеріал каркасу: металеві ніжки з порошковим покриттям
Колір сидіння: темний беж
Колір каркасу: кашемір
Розмір коробки: 73*62*52 см
.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 55 мм |
| Висота | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 49 мм |
| Колір | Темний беж |
| Колір каркасу | кашемір |
| Матеріал крісла | Тканина |
| Ширина | 55 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 303,94 ₴










