Стілець, оббивка: тканина Noelle, каркас: метал, колір: сірий 09 / чорний матовий. Профіль ніжки: d 15-30мм
Сидіння оснащене кишеньковими пружинами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Колір | Сірий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 56 мм |
| Висота | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 48 мм |
| Глибина сидіння | 50 |
| Матеріал | тканинна Noelle |
| Ширина | 54 |
| Ширина сидіння | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 792,38 ₴






