Крісло, оббивка: тканина, колір: cірий TAP.254, каркас: метал, колір: чорний матовий. Профіль ніжки: 15*50 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Колір | Сірий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 61 мм |
| Висота | 79 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 49 мм |
| Глибина сидіння | 50 |
| Матеріал | Тканина |
| Ширина | 51 |
| Ширина сидіння | 49 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 390,46 ₴






