Крісло, оббивка: тканина Brego 34, колір: беж; каркас: метал, колір: кашемір.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 52 мм |
| Висота | 91 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 51 мм |
| Глибина сидіння | 39 |
| Колір каркасу | кашемір |
| Матеріал | тканина Brego |
| Ширина | 45 |
| Ширина сидіння | 45 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 695,23 ₴






