Стілець, оббивка: тканина, каркас: метал, колір: Tap.255 світлий беж / горіх. Профіль ніжки: d 20-25 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Колір каркасу | Горіх |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 62 мм |
| Висота | 78 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 49 мм |
| Глибина сидіння | 48 |
| Матеріал | Тканина |
| Ширина | 60 |
| Ширина сидіння | 45 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 988,99 ₴







