Стілець, оббивка: тканина, каркас: метал, колір: світлий бежевий TAP.255/ кашемір. Профіль ніжки: 20 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 57 мм |
| Висота | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 49 мм |
| Глибина сидіння | 46 |
| Колір каркасу | кашемір |
| Матеріал | Тканина |
| Ширина | 54 |
| Ширина сидіння | 46 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 589,82 ₴








