Крісло, оббивка: тканина Noelle 30, колір: бежевий; каркас: метал, колір: кашемір. Профіль ніжки: 20 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 57 мм |
| Висота | 81 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 52 мм |
| Глибина сидіння | 46 |
| Колір каркасу | кашемір |
| Матеріал | тканинна Noelle |
| Ширина | 53 |
| Ширина сидіння | 53 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 589,82 ₴






