Стілець, оббивка: тканина Raven 24, колір: бежевий; каркас: метал, колір: дуб. Профіль ніжки: d 25мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 61 мм |
| Висота | 76 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 49 мм |
| Глибина сидіння | 47 |
| Колір каркасу | дуб |
| Матеріал | тканинна Raven |
| Ширина | 57 |
| Ширина сидіння | 47 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 592,58 ₴







