Стілець, оббивка: тканина Noelle, каркас: метал, колір: темно-бежевий 33 / чорний матовий. Профіль ніжки: d 20мм
Сидіння оснащене кишеньковими пружинами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Колір каркасу | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 62 мм |
| Висота | 82 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 51 мм |
| Глибина сидіння | 46 |
| Матеріал | тканинна Noelle |
| Ширина | 60 |
| Ширина сидіння | 46 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 387,71 ₴






