Барний стілець, оббивка: тканина, колір: світлий бежевий TAP.255, каркас: метал, колір: горіх. Профіль ніжки: 15*40мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Колір каркасу | Горіх |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 49 мм |
| Висота | 92 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 62 мм |
| Глибина сидіння | 44 |
| Матеріал | Тканина |
| Ширина | 45 |
| Ширина сидіння | 45 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 789,18 ₴







