Матеріал сидіння: екошкіра
Матеріал каркасу: сталева труба з чорним порошковим покриттям 22*1,0 мм
Колір сидіння: сірий
Колір каркасу: чорний
Додаткова інформація: губка 13 мм + PU (поліуретан) 0,6 мм + металева трубка з порошковим покриттям. Сидіння: ДВП 10 мм + звичайна губка 13 мм. Спинка: ДВП 3 мм + звичайна губка 13 мм.
MAX навантаження на стілець: 120 кг
Розмір коробки: 91*28*48 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Колір | Сірий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 47 мм |
| Висота | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3,85 |
| Висота сидіння | 45 мм |
| Глибина сидіння | 39 |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал крісла | Екошкіра |
| Ширина | 44 |
| Ширина сидіння | 37 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 638,85 ₴








