Матеріал спинка та сидіння: пластик
Матеріал сидіння: сітка
Колір: сірий
Матеріал каркасу: метал,
Каркас: сірий
Додаткова інформація: штабелюються, MAX навантаження - 150 кг.
Розмір коробки: 56*51*50 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Колір | Сірий |
| Колір каркасу | Сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 52 мм |
| Висота | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.5 |
| Висота сидіння | 44 мм |
| Глибина сидіння | 43 |
| Ширина | 47 |
| Ширина сидіння | 47 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 241,34 ₴








