Матеріал сидіння: тканина
Матеріал каркасу: метал в кольорі горіх
Колір сидіння: бежевий
Колір каркасу: горіх
Розмір коробки: 98*55*37 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Колір | Бежевий |
| Колір каркасу | Горіх |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 54 мм |
| Висота | 96 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8 |
| Висота сидіння | 65 мм |
| Глибина сидіння | 45 |
| Матеріал крісла | Тканина |
| Ширина | 50 |
| Ширина сидіння | 46 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 523,90 ₴












