Матеріал сидіння: тканина
Матеріал каркасу: метал з порошковим покриттям в кольорі кашемір
Колір сидіння: бежевий
Колір каркасу: кашемір
Розмір коробки: 96*53*37 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Колір | Бежевий |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 55 мм |
| Висота | 82 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8.5 |
| Висота сидіння | 49 мм |
| Глибина сидіння | 49 |
| Колір каркасу | кашемір |
| Матеріал крісла | Тканина |
| Ширина | 56 |
| Ширина сидіння | 54 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 458,56 ₴












