Матеріал сидіння: тканина
Матеріал каркасу: метал з порошковим покриттям в кольорі кашемір
Колір сидіння: бежевий
Колір каркасу: кашемір
Додаткова інформація: висота сидіння 650 мм
Розмір коробки: 96*58*52 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Колір | Бежевий |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 56 мм |
| Висота | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9 |
| Висота сидіння | 65 мм |
| Глибина сидіння | 44 |
| Колір каркасу | кашемір |
| Матеріал крісла | Тканина |
| Ширина | 45,5 |
| Ширина сидіння | 45 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 171,33 ₴












