Журнальний столик KWADRO Halmar повністю виготовлений з ламінованої плити МДФ. Ідеальне пропонування для покупців, які цінують сучасні інтер'єри.
Ідеально підходить як для сучасних, так і для класичних віталень. Дуже акуратне оздоблення та новаторська форма виділяють лавки серед стандартних, загальнодоступних.
Функціональний, зручний , він чудово доповнює декор, тому за невисокої ціни його зовнішній вигляд урізноманітнить будь-яку зустріч за чашкою кави.
розміри : 110/65 / 45 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Колір | Дуб сонома |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Горіх темний, Дуб сонома |
| Колір каркасу | Білий |
| Габаритні розміри столика | |
| Вага столика | 24 кг |
| Висота столика | 520 мм |
| Глибина столика | 600 мм |
| Довжина столика | 1100 мм |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Каркас, ніжки | ДСП, ламінована ДСП, шпонована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 256 ₴









Відправка з 13 червня 2026