Стіл, стільниця: МДФ + шпон, каркас: метал, колір: дуб/чорний матовий
Країна виробник: Китай
Об `єм: 0,2
Висота: 76
Ширина: 100
Довжина: 100
Діаметр: 100
Колір: Дуб
Колір каркасу: Чорний матовий
Каркас: Метал
Максимальне завантаження: 60
Матеріал стільниці: Ламінований МДФ
Кількість місць за столом: 6
Форма: Кругла
При замовленні можливе переміщення на наш склад в Києві (ДВРЗ) і самовивіз. В решті випадків відправка Новою Поштою по всій Україні.
При замовленні можливе переміщення на наш склад в Києві (ДВРЗ) і самовивіз. В решті випадків відправка Новою Поштою по всій Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Китай |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Форма столу | Круглий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб натуральний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Колір | Дуб |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 760 мм |
| Діаметр | 1000 мм |
| Довжина столу | 1000 мм |
| Ширина столу | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 76 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Каркас | Метал |
| Кількість місць за столом | 6 |
| Матеріал стільниці | Ламінований МДФ |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 282,30 ₴




