Стильна і сучасна модель від меблевої компанії Signal. Менший столик , який можна комплектувати з быльшим, або окремо.
Висота: 45, Ширина: 53, Довжина: 53
Каркас: Метал,
Матеріал стільниці: Загартоване скло,
Колір каркаса: Хром,
Форма: Кругла,
Вага: 10.5,
Колір: Білий
При замовленні можливе переміщення на наш склад в Києві (ДВРЗ) і самовивіз. В решті випадків відправка Новою Поштою по всій Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | кругла |
| Колір | Білий мармур |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір каркасу | Хром |
| Габаритні розміри столика | |
| Висота столика | 45 мм |
| Глибина столика | 53 мм |
| Довжина столика | 53 мм |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Каркас, ніжки | хромована сталь |
| Стільниця | скло з малюнком, скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10.5 |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 53 мм |
| Каркас | Метал |
| Матеріал стільниці | Гартоване скло |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 53 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 182,85 ₴




