Комплект журнальних столів CT-40 Рокко ребекка грей + чорний - стильний елегантний комплект з журнальних столиків, які стануть відмінним доповненням до інтер’єру і вразять Вас з першого погляду чи будь-якого гостя.
Два столика з розмірами: діаметр 70, 50см, висота 46,40 см. Обидва столики круглі стільниці з практичної глянцевої кераміки стійкої до подряпин і зносу. Колір стільниць ребекка грей. Каркас металевий пофарбований у чорний колір. Пластикові заглушки захищають підлогове покриття від подряпин.
Ці столики мають зручну, стійку конструкцію, яка гарантує довговічність та надійність. Їх стильний дизайн і практичність робить їх ідеальним вибором для вітальні, спальні, лоджії, а також у приймальні чи кабінеті. Крім того, завдяки можливості складання, вони легко зберігаються і переміщаються, що робить їх надзвичайно зручними у використанні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Китай |
| Покриття | Порошкове |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип опор | 1 опора |
| Форма стільниці | кругла |
| Колір | Сірий |
| Колір (відтінок) меблів | Ребекка Грей |
| Габаритні розміри столика | |
| Вага столика | 22 кг |
| Висота столика | 460 мм |
| Глибина столика | 700 мм |
| Довжина столика | 700 мм |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Каркас, ніжки | метал |
| Стільниця | Кераміка |
| Додаткові характеристики столика | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 22 |
| Висота, см | 46,40 |
| Діаметр, см | 70,50 |
| Категорія | Журнальні столи |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Матеріал столешні | глянцева кераміка |
| Складання | потребує складання |
| Форма | круглі |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте





