Стіл журнальний RANDOM LAW-1 дуб вотан/чорний від польського виробника Halmar.
Матеріал виготовлення: каркас-дерев'яний, МДФ. Стільниця-шпон, МДФ.
Елегантний стіл виконаний в оригінальному дизайні, додасть інтер'єру харстактер, зробить його просторим та динамічним. Секрет привабливості меблів - довговічність, стильність та функціональність. Стіл відмінно підходить для вітальні або зони відпочинку у вашому будинку оформлених у сучасному, лофт та стилі мінімалізм. Каркас та корпус столу виконані зі шпонованого МДФ.
Розміри : 92х50х40 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний, Бежевий |
| Габаритні розміри столика | |
| Висота столика | 400 мм |
| Глибина столика | 500 мм |
| Довжина столика | 920 мм |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Каркас, ніжки | МДФ шпонований |
| Полиці | МДФ шпонований |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Фасади | МДФ шпонований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 000 ₴








Відправка з 13 червня 2026