Комп'ютерне крісло WEBER — надзвичайно стильне поворотне крісло, яке є чудовим рішенням для класичних і сучасних інтер'єрів. Він характеризується простим і універсальним стилем, який успішно пристосовується до найрізноманітніших композицій. Крісло також є дуже зручним предметом меблів, що дуже важливо в разі офісної роботи. Поворотне крісло від Halmar завдяки своїй простій конструкції буде доречним і в офісі, і вдома. Невеликі розміри стільця забезпечують йому мобільність і компактність.
Матеріали:
- обивка - экокожа
- основа — пластик, метал
Розміри:
112-122 cm
45-55 cm
65 cm
65 cm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Анатомічні властивості | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові, Поліуретанові |
| Тип крісла | Для офісу |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 17.4 кг |
| Висота посадкової частини крісла | 55 см |
| Висота з урахуванням спинки | 122 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 55 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 45 см |
| Глибина крісла | 65 см |
| Ширина крісла | 65 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 65 см |
| Ширина сидіння | 65 см |
| Комплектація | |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| М'яка подушка спинки | Так |
| Підставка для ніг | Ні |
| Подушка під голову | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал, дерево |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Підлокітник | дерево |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Регулювання поперекового валика | Ні |
| Кут нахилу підголівника | Ні |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
| колір | |
| Колір (відтінок) меблів | Кремовий, Горіх американський, Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 512 ₴











Відправка з 13 червня 2026