
Крісло офісне поворотне Halmar VIRE, тканина/сітка, хром, Коричневий/чорний
5 104 ₴
- Під замовлення
- Код: 18054*017
Відправка з 13 червня 2026+380 (98) 055-66-34
- +380 (63) 055-66-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Vire — стильне комп'ютерне крісло з підлокітниками польської компанії Halmar на поворотному каркасі з коліщатками. Як оббивка використана мембранна тканина у поєднанні з міцною сіткою, що забезпечує чудову циркуляцію повітря. Хрестовина виготовлена з хромованого металу, підлокітники — з пластику и металу.
Крісло обладнане механізмом гойдання TILT, що фіксує нахил сидіння і спинки в робочому положенні та дає змогу вільно гойдатися з регульованою силою відхилення. Висота крісла змінюється за допомогою газліфта від 110 до 120 см.
Максимальне навантаження на крісло: 102 кг.
Крісло Vire дає змогу обладнати робоче місце працівників офісу з максимальним комфортом.
Матеріали:
- оббивка — мембранна тканина, сітка;
- основа — пластик, метал;
- пластикові коліщатка.
Розміри:
110-120 cm
44-54 cm
61 cm
63 cm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Анатомічні властивості | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 102 кг |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Тип крісла | Для офісу |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 14 кг |
| Висота посадкової частини крісла | 54 см |
| Висота з урахуванням спинки | 120 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 54 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 44 см |
| Глибина крісла | 63 см |
| Ширина крісла | 61 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 63 см |
| Ширина сидіння | 61 см |
| Комплектація | |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| М'яка подушка спинки | Ні |
| Підставка для ніг | Ні |
| Подушка під голову | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик, сталь, метал |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Підлокітник | пластик, метал |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Регулювання поперекового валика | Ні |
| Кут нахилу підголівника | Ні |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Коричневий/чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 104 ₴








