
Крісло офісне поворотне Halmar VALDEZ 2, тканина мембранна/сітка, сірий/чорний/білий
5 984 ₴
- Під замовлення
- Код: 74213*001
Відправка з 13 червня 2026+380 (98) 055-66-34
- +380 (63) 055-66-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Крісло офісне Valdez 2 — стильне комп'ютерне крісло польської компанії Halmar. Як оббивка сидіння використана мембранна тканина. Спинка — з сітки. Хрестовина виготовлена з якісних матеріалів (метал, пластик), що дасть змогу використовувати крісло багато років. Приємним бонусом буде механізм TILT.
Офісне крісло Valdez 2 от Halmar дає змогу обладнати робоче місце працівників офісу з максимальним комфортом.
Матеріали:
- оббивка — мембранна тканина, сітка;
- основа — метал, пластик;
- пластикові коліщатка.
Розміри:
116-124 cm
44-52 cm
62 cm
63 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Анатомічні властивості | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Тип крісла | Для офісу |
| Колір | Сірий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Сірий, Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 13 кг |
| Висота посадкової частини крісла | 52 см |
| Висота з урахуванням спинки | 124 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 52 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 44 см |
| Глибина крісла | 63 см |
| Ширина крісла | 62 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 63 см |
| Ширина сидіння | 62 см |
| Комплектація | |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| М'яка подушка спинки | Ні |
| Підставка для ніг | Ні |
| Подушка під голову | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал, пластик |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Підлокітник | пластик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Регулювання поперекового валика | Ні |
| Кут нахилу підголівника | Так |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 984 ₴











