
Крісло офісне поворотне Halmar TORINO, екошкіра/тканина мембранна, чорний
7 904 ₴
- Під замовлення
- Код: 24803*001
Відправка з 13 червня 2026- +380 (63) 055-66-34
Крісло офісне Torino — стильне комп'ютерне крісло з підлокітниками польської компанії Halmar на поворотному каркасі з коліщатками. Як оббивка сидіння і спинки використана екошкіра чорного кольору в поєднанні з міцною сіткам того ж відтінку, що забезпечує чудову циркуляцію повітря. Хрестовина та підлокітники виготовлені з чорного пластику.
Крісло обладнане механізмом гойдання TILT, що фіксує нахил сидіння і спинки в робочому положенні та дає змогу вільно гойдатися з регульованою силою відхилення. Висота крісла змінюється за допомогою газліфта від 124 до 134 см.
Максимальне навантаження на крісло: 110 кг.
Офісне крісло Torino дає змогу обладнати робоче місце працівників офісу з максимальним комфортом.
Матеріали:
- обивка - екошкіра, сітка;
- основа — пластик;
- пластикові коліщатка.
Розміри:
124-134 cm
46-56 cm
64 cm
63 cm
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Анатомічні властивості | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Тип крісла | Для офісу |
| Колір | Чорний |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 15 кг |
| Висота посадкової частини крісла | 56 см |
| Висота з урахуванням спинки | 134 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 56 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 46 см |
| Глибина крісла | 63 см |
| Ширина крісла | 64 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 63 см |
| Ширина сидіння | 64 см |
| Комплектація | |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| М'яка подушка спинки | Так |
| Підставка для ніг | Ні |
| Подушка під голову | Ні |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал, пластик |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Підлокітник | пластик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Регулювання поперекового валика | Ні |
| Кут нахилу підголівника | Ні |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
- Ціна: 7 904 ₴





