
Стілець офісний поворотний Halmar TONY, тканина мембранна/сітка Чорний
4 800 ₴
- Під замовлення
- Код: 17899*001
Відправка з 13 червня 2026+380 (98) 055-66-34
- +380 (63) 055-66-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Крісло офісне TONY HALMAR — стильне комп'ютерне крісло з підлокітниками польської компанії Halmar (Халмар) на поворотному каркасі з коліщатками. Як оббивка сидіння використана чорна мембранна тканина, спинка із сітки забезпечує чудову циркуляцію повітря. Хрестовина виготовлена з хромованого металу, підлокітники — з чорного пластику та металу. Крісло обладнане механізмом гойдання TILT, що фіксує нахил сидіння і спинки в робочому положенні та дає змогу вільно гойдатися з регульованою силою відхилення. Висота крісла змінюється за допомогою газліфта від 92 до 102 см.
Матеріали:
- оббивка — мембранна тканина та сітка;
- основа — пластик, метал;
- пластикові коліщатка.
Розміри:
92-102 cm
47-57 cm
58 cm
56 cm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Анатомічні властивості | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 102 кг |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Тип крісла | Для офісу |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 15 кг |
| Висота посадкової частини крісла | 57 см |
| Комплектація | |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| М'яка подушка спинки | Ні |
| Підставка для ніг | Ні |
| Подушка під голову | Ні |
| Ергономічний підголовник | Ні |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик, метал |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Підлокітник | пластик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Так |
| Регулювання поперекового валика | Ні |
| Кут нахилу підголівника | Ні |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота з урахуванням спинки | 102 |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 57 |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 47 |
| Глибина крісла | 56 |
| Глибина сидіння | 56 |
| Ширина крісла | 58 |
| Ширина сидіння | 58 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 800 ₴








