
Крісло офісне поворотне Halmar ADMIRAL тканина/сітка, сірий/чорний
3 664 ₴
- Під замовлення
- Код: 58262*001
Відправка з 13 червня 2026- +380 (63) 055-66-34
Крісло ADMIRAL — це новинка від польської фірми Halmar у категорії ергономічних крісел преміумкласу. Воно ідеально впишеться в кабінет керівника та подарує комфорт своєму власникові впродовж усього робочого дня.
Крісло офісне ADMIRAL — стильне комп'ютерне крісло з регульованими підлокітниками та підголівником польської компанії Halmar на поворотному каркасі з коліщатками. Для оббивки використана тканина чорного кольору та сітка сірого кольору з прекрасною циркуляцією повітря. Хрестовина виготовлена з алюмінію, підлокітники — з чорного пластику. Крісло обладнане механізмом мультиблок, який дає змогу зафіксувати нахил сидіння і спинки, а також регулювати силу відхилення під час вільного гойдання.
Матеріали: оббивка — тканина, сітка; основа — метал, пластик; пластикові коліщатка.
Розміри:
120-130 cm
46-56 cm
64 cm
60 cm
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Анатомічні властивості | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Тип крісла | Для офісу |
| Колір | Сірий |
| Колір (відтінок) меблів | Бірюзовий, Рожевий, Сірий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 8.6 кг |
| Висота посадкової частини крісла | 51 см |
| Висота з урахуванням спинки | 91 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 51 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 41 см |
| Глибина крісла | 59 см |
| Ширина крісла | 52 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 59 см |
| Ширина сидіння | 52 см |
| Комплектація | |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| М'яка подушка спинки | Так |
| Підставка для ніг | Ні |
| Подушка під голову | Ні |
| Ергономічний підголовник | Ні |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик, метал |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Підлокітник | пластик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Регулювання поперекового валика | Ні |
| Кут нахилу підголівника | Ні |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
- Ціна: 3 664 ₴









