Крісло поворотне TALON — надзвичайно стильне поворотне крісло, яке є чудовим рішенням для класичних і сучасних інтер'єрів. Він характеризується простим і універсальним стилем, який успішно пристосовується до найрізноманітніших композицій. Крісло також є дуже зручним предметом меблів, що дуже важливо в разі офісної роботи.
Крісло оббите м'яким і приємним на дотик тканиною рожевого або сірого кольору, завдяки чому воно має дуже смачний вигляд і стане чудовим вибором. Крісло обладнане основним механізмом, що дає змогу повертати та вільно регулювати висоту сидіння, що дає змогу легко припасувати його під зріст. Обертове крісло TALON має декоровану спинку.
Розміри: 75-85 cm
43-53 cm
55 cm
60 cm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Анатомічні властивості | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані, Пластикові |
| Тип крісла | Для офісу |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 10 кг |
| Висота посадкової частини крісла | 53 см |
| Висота з урахуванням спинки | 85 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 53 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 43 см |
| Глибина крісла | 60 см |
| Ширина крісла | 55 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 60 см |
| Ширина сидіння | 55 см |
| Комплектація | |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| М'яка подушка спинки | Так |
| Підставка для ніг | Ні |
| Подушка під голову | Ні |
| Ергономічний підголовник | Ні |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Підлокітник | метал |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Регулювання поперекового валика | Ні |
| Кут нахилу підголівника | Ні |
| Кут нахилу спинки крісла | Ні |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 064 ₴











Відправка з 13 червня 2026