Крісло дитяче MATRIX 3 сірий/білий, рожевий/білий від польського виробника Halmar.
Матеріал виготовлення: каркас — металевий. Оббивка — тканина, екошкіра.
Дитяча — це місце, де діти та ми проводимо чималу частину свого часу, тому важливо грамотно оформити свій робочий простір. Елегантне крісло, в оригінальному дизайні, додасть інтер'єру характеру, зробить його просторим і динамічним. Секрет привабливості меблів — це довговічність, стильність і функціональність. Ця модель чудово доповнить інтер'єр вашого офісу або кабінету, оформленого в сучасному стилі. Стильне крісло на металевому поворотному каркасі з коліщатками, в оббивці з екошкіри та тканини. Крісло обладнане механізмом піастра.
Матеріали:
- оббивка — тканина, екошкіра;
- основа — хромована сталь.
Розміри:
79-88 cm
46-55 cm
48 cm
57 cm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Анатомічні властивості | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані, Пластикові |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Колір | Рожевий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 7.5 кг |
| Висота посадкової частини крісла | 57 см |
| Висота з урахуванням спинки | 88 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 55 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 46 см |
| Глибина крісла | 57 см |
| Ширина крісла | 48 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 57 см |
| Ширина сидіння | 48 см |
| Комплектація | |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
| М'яка подушка спинки | Так |
| Підставка для ніг | Ні |
| Подушка під голову | Ні |
| Ергономічний підголовник | Ні |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик, метал |
| Хрестовина | метал, хромований метал, хромована сталь |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Ні |
| Кут нахилу спинки крісла | Ні |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота підлокітників | Немає |
| Висота сидіння крісла | Так |
| Висота спинки крісла | Немає |
| Глибина сидіння крісла | Немає |
| Комплект стопор-опор | Немає |
| Ніжки | хромована сталь |
| Обивний матеріал сидіння крісла | тканина, екошкіра |
| Обивний матеріал спинки крісла | тканина, екошкіра |
| Поворот підлокітників навколо своєї осі | Немає |
| Стать | Унісекс |
| Сидіння | гнута фанера, метал |
| Спинка | гнута фанера, метал |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Рожевий, Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 576 ₴










Відправка з 13 червня 2026