
Крісло дитяче поворотне Halmar KUBUThe, екошкіра, жовтий/коричневий
4 976 ₴
- Під замовлення
- Код: 18061*001
Відправка з 13 червня 2026- +380 (63) 055-66-34
Стілець комп'ютерний Halmar Kubus — це чудове поєднання комфорту, стилю і якості. Коли сідаєш на цей стілець, відразу відчувається його м'якість і зручність. Ергономічна форма ідеально підтримує спину, даючи змогу сидіти довгі години, не відчуваючи дискомфорту. Виготовлений із міцних матеріалів, основа стільця виготовлена з металу, що гарантує його довговічність і надійність. Стиль виготовлення — традиційний, що надає стільцю вишуканості й елегантності. Одна з головних переваг цього крісла — обертання. Завдяки цьому механізму можна легко повертатися, не потрібно щоразу вставати, щоб дістати щось із бічного столика або під'їхати ближче до комп'ютера. Попри свою стильну зовнішність, він має міцні гумові колеса, які легко ковзають будь-якою поверхнею, не залишаючи подряпин або слідів. Також стілець має регульовану висоту, що дає змогу налаштувати його під кожного користувача. Дуже важливо зазначити, що максимальне завантаження стільця становить до 80 кг, що говорить про його міцність і надійність.
Матеріали:
- обивка - экокожа;
- основа — метал;
- прогумовані коліщатка.
Розміри:
82-92 cm
44-54 cm
52 cm
52 cm
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Анатомічні властивості | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Персонажі | Вінні Пух |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові, Прогумовані |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий, Жовтий |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Колір | Жовтий, Коричневий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 11 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 92 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 54 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 44 мм |
| Глибина крісла | 52 мм |
| Ширина крісла | 52 мм |
| Висота посадкової частини крісла | 54 см |
| Регулювання крісла | |
| Висота підлокітників | Ні |
| Висота сидіння крісла | Так |
| Висота спинки крісла | Ні |
| Глибина сидіння крісла | Ні |
| Поворот підлокітників навколо своєї осі | Ні |
| Кут нахилу спинки крісла | Ні |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 52 мм |
| Ширина сидіння | 52 мм |
| Комплектація | |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Комплект стопор-опор | Ні |
| М'яка подушка спинки | Так |
| Підставка для ніг | Немає |
| Подушка під голову | Немає |
| Ергономічний підголовник | Немає |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик, метал |
| Хрестовина | хромована сталь, сталь, метал, хромований метал |
| Ніжки | хромована сталь |
| Обивний матеріал сидіння крісла | екошкіра |
| Обивний матеріал спинки крісла | екошкіра |
| Підлокітник | пластик, хромована сталь |
| Сидіння | гнута фанера, метал |
| Спинка | гнута фанера, метал |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Додаткові характеристики | |
| Механізм гойдання | Ні |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Ні |
- Ціна: 4 976 ₴




