Стілець комп'ютерний Halmar Kitty в рожевому кольорі — це неймовірно красивий і стильний предмет меблів, який не залишить байдужою жодну дівчинку. Він ідеально підійде для створення затишної та зручної ситуації в дитячій кімнаті або робочому кабінеті для дітей. Висота стільця можна легко регулювати (від 76 до 86 см), а це означає, що він ідеально підходитиме для будь-якого зросту. Сидіння також може змінюватися за висотою (від 44 до 54 см), що забезпечує додатковий комфорт під час роботи чи занять.
Стілець виготовлений із міцного металу, що гарантує його довговічність і надійність. Крісло також обладнане колесами, які легко ковзають по підлозі завдяки гумовим покриттям. Це означає, що дитині буде легко переміщатися кімнатою, не відриваючись від роботи чи занять. Ще однією перевагою стільця Kitty є його екошкіряна оббивка, яка приємна на дотик і проста в догляді. Рожевий колір підкреслює його витонченість і додає шарму в інтер'єр. Це традиційне крісло, що обертається, має нерегульовані підлокітники та базовий механізм, який забезпечує комфортну посадку та підтримку спини.
Матеріали:
- обивка - экокожа;
- основа — метал;
- прогумовані коліщатка.
Розміри:
76-86 cm
44-54 cm
54 cm
49 cm
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Анатомічні властивості | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Персонажі | Hello Kitty |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові, Прогумовані |
| Колір | Рожевий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Рожевий |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 11 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 86 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 54 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 44 мм |
| Глибина крісла | 49 мм |
| Ширина крісла | 54 мм |
| Висота посадкової частини крісла | 54 см |
| Регулювання крісла | |
| Висота підлокітників | Ні |
| Висота сидіння крісла | Так |
| Висота спинки крісла | Ні |
| Глибина сидіння крісла | Ні |
| Поворот підлокітників навколо своєї осі | Ні |
| Кут нахилу спинки крісла | Ні |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 49 мм |
| Ширина сидіння | 54 мм |
| Комплектація | |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Комплект стопор-опор | Ні |
| М'яка подушка спинки | Так |
| Підставка для ніг | Немає |
| Подушка під голову | Немає |
| Ергономічний підголовник | Немає |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик, метал |
| Хрестовина | хромована сталь, сталь, метал, хромований метал |
| Ніжки | хромована сталь |
| Обивний матеріал сидіння крісла | екошкіра |
| Обивний матеріал спинки крісла | екошкіра |
| Підлокітник | пластик, хромована сталь |
| Сидіння | гнута фанера, метал |
| Спинка | гнута фанера, метал |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Додаткові характеристики | |
| Механізм гойдання | Ні |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Ні |
- Ціна: 4 800 ₴






Відправка з 13 червня 2026