Крісло офісне KING 2 сіре від польського виробника Halmar.
Матеріал виготовлення: карас-ріб. Оббивка — тканина.
Офіс — це місце, де ми проводимо чималу частину свого часу, тому важливо грамотно оформити свій робочий простір. Елегантне крісло, в оригінальному дизайні, додасть інтер'єру характеру, зробить його просторим і динамічним. Секрет привабливості меблів — це довговічність, стильність і функціональність. Ця модель чудово доповнить інтер'єр вашого офісу або кабінету, оформленого в сучасному стилі або стилі лофт. Стильне комп'ютерне крісло обладнане механізмом Titl, з прогумованими коліщатками. Сидіння і спинка обшиті якісною оксамитовою тканиною.
Матеріали:
- оббивка — велюрова тканина;
- основа — метал;
- пластикові коліщатка.
Розміри:
116-124 cm
50-58 cm
67c m
76 cm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Анатомічні властивості | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Тип крісла | Для офісу |
| Колір | Сірий |
| Колір (відтінок) меблів | Світло-сірий, Сірий, Сірий світлий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 19 кг |
| Висота посадкової частини крісла | 58 см |
| Висота з урахуванням спинки | 124 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 58 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 50 см |
| Глибина крісла | 67 см |
| Ширина крісла | 76 см |
| Висота з урахуванням спинки у верхньому положенні | 1240 мм |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 67 см |
| Ширина сидіння | 76 см |
| Комплектація | |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| М'яка подушка спинки | Так |
| Підставка для ніг | Ні |
| Подушка під голову | Ні |
| Ергономічний підголовник | Ні |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал, сталь, пластик |
| Хрестовина | метал, хромований метал, пластик |
| Основний оббивний матеріал | велюр |
| Підлокітник | пластик |
| Обивний матеріал сидіння крісла | велюр, тканина |
| Обивний матеріал спинки крісла | велюр, тканина |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Регулювання поперекового валика | Ні |
| Кут нахилу підголівника | Ні |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
| Регулювання крісла | |
| Висота сидіння крісла | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 496 ₴










Відправка з 13 червня 2026