Крісло офісне GONZO 4 сіре, рожеве, зелене від польського виробника Halmar.
Матеріал виготовлення: каркас — металевий. Оббивка — тканина.
Офіс — це місце, де ми проводимо чималу частину свого часу, тому важливо грамотно оформити свій робочий простір. Елегантне крісло, в оригінальному дизайні, додасть інтер'єру характеру, зробить його просторим і динамічним. Секрет привабливості меблів — це довговічність, стильність і функціональність. Ця модель чудово доповнить інтер'єр вашого офісу або кабінету, оформленого в сучасному стилі. Стильне офісне крісло з підлокітниками на металевому поворотному каркасі з коліщатками, у тканинній оббивці. Крісло обладнане механізмом гойдання TILT.
Матеріали:
- обивка - оксамитова тканина;
- основа — метал;
- пластмасові коліщатка.
Розміри:
93-105 cm
48-60 cm
53 cm
60 cm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Анатомічні властивості | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 90 кг |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Колір | Рожевий |
| Стать | Унісекс |
| Колір (відтінок) меблів | Зелений |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 9 кг |
| Висота посадкової частини крісла | 60 см |
| Висота з урахуванням спинки | 105 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 60 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 48 см |
| Глибина крісла | 60 см |
| Ширина крісла | 53 см |
| Висота з урахуванням спинки у верхньому положенні | 1050 мм |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 60 см |
| Ширина сидіння | 53 см |
| Комплектація | |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| М'яка подушка спинки | Ні |
| Підставка для ніг | Ні |
| Подушка під голову | Ні |
| Ергономічний підголовник | Ні |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик, сталь, метал |
| Хрестовина | метал, хромований метал, пластик |
| Основний оббивний матеріал | велюр |
| Підлокітник | пластик |
| Обивний матеріал сидіння крісла | тканина |
| Обивний матеріал спинки крісла | тканина |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Регулювання поперекового валика | Ні |
| Кут нахилу підголівника | Ні |
| Кут нахилу спинки крісла | Ні |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
| Регулювання крісла | |
| Висота сидіння крісла | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 104 ₴









Відправка з 13 червня 2026