
Крісло дитяче поворотне Halmar GOL, екошкіра, зелений/футбольний м'яч
4 432 ₴
- Під замовлення
- Код: 20221*001
Відправка з 13 червня 2026+380 (98) 055-66-34
- +380 (63) 055-66-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Крісло дитяче GOL зеленуване від польського виробника Halmar.
Матеріал виготовлення: каркас — металевий. Оббивка — екошкіра.
Дитяча — це місце, де діти проводять чималу частину свого часу, тому важливо грамотно оформити свій робочий простір. Елегантне крісло, в оригінальному дизайні, додасть інтер'єру характеру, зробить його просторим і динамічним. Секрет привабливості меблів — це довговічність, стильність і функціональність. Ця модель чудово доповнить інтер'єр вашої дитячої або молодіжної кімнати в сучасному стилі. Стильне дитяче комп'ютерне крісло на металевому поворотному каркасі з прогумованими коліщатками, в оббивці з екошкіри. Крісло обладнане механізмом піастра.
Матеріали:
- обивка - экокожа;
- основа — метал;
- пластикові коліщатка.
Розміри:
75-85 cm
44-54 cm
39 cm
52 cm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Анатомічні властивості | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Колір | Салатний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 11 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 85 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 54 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 44 мм |
| Глибина крісла | 52 мм |
| Ширина крісла | 39 мм |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 52 мм |
| Ширина сидіння | 39 мм |
| Комплектація | |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик, метал |
| Підлокітник | пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Механізм гойдання | Ні |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Ні |
| Регулювання крісла | |
| Кут нахилу спинки крісла | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота посадкової частини крісла | 54 см |
| М'яка подушка спинки | Так |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Поворот підлокітника під кутом (вокруг своєї осі) | Немає |
| Підставка для ніг | Немає |
| Подушка під голову | Немає |
| Регулювання поперекового валика | Немає |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Кут нахилу підголівника | Немає |
| Ергономічний підголовник | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 432 ₴




