
Крісло офісне поворотне Halmar GILBERTO тканина мембранна/сітка, чорний
16 032 ₴
- Під замовлення
- Код: 74203*001
Відправка з 13 червня 2026- +380 (63) 055-66-34
Крісло офісне GILBERTO чорний від польського виробника Halmar.
Матеріал виготовлення: каркас — метал, пластик. Оббивка — тканина.
Офіс — це місце, де ми проводимо чималу частину свого часу, тому важливо грамотно оформити свій робочий простір. Елегантне крісло, в оригінальному дизайні, додасть інтер'єру характеру, зробить його просторим і динамічним. Секрет привабливості меблів — це довговічність, стильність і функціональність. Ця модель чудово доповнить інтер'єр вашого офісу або кабінету, оформленого в сучасному стилі або стилі лофт. Стильне комп'ютерне крісло обладнане синхронним механізмом регулювання підголівника, регульовані підлокітники, регульована поперекова опора, висувне сидіння, з пластиковими коліщатками. Каркас сидіння і спинки виготовлений із пластику, сидіння й спинка обшиті мембранною тканиною.
Матеріали:
- оббивка — тканина, сітка;
- основа — алюміній, пластик;
- пластикові коліщатка.
Розміри:
121-129 cm
45-53 cm
64 cm
70 cm
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Анатомічні властивості | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані, Пластикові |
| Тип крісла | Для офісу |
| Колір | Чорний |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 19 кг |
| Висота посадкової частини крісла | 53 см |
| Висота з урахуванням спинки | 129 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 53 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 45 см |
| Глибина крісла | 70 см |
| Ширина крісла | 64 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 70 см |
| Ширина сидіння | 64 см |
| Комплектація | |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| М'яка подушка спинки | Так |
| Підставка для ніг | Ні |
| Подушка під голову | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал, пластик |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Підлокітник | пластик, метал |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Так |
| Регулювання поперекового валика | Так |
| Кут нахилу підголівника | Так |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
- Ціна: 16 032 ₴











