Крісло офісне GAVIN чорний/горіх від польського виробника Halmar.
Матеріал виготовлення: каркас — метал, фанера. Оббивка — екошкіра.
Офіс — це місце, де ми проводимо чималу частину свого часу, тому важливо грамотно оформити свій робочий простір. Елегантне крісло, в оригінальному дизайні, додасть інтер'єру характеру, зробить його просторим і динамічним. Секрет привабливості меблів — це довговічність, стильність і функціональність. Ця модель чудово доповнить інтер'єр вашого офісу, дитячої або кабінету, оформленого в сучасному стилі. Стильне комп'ютерне крісло обладнане механізмом Titl, з прогумованими коліщатками. Каркас сидіння і спинки виготовлений із гнутої фанери, сидіння обшите екошкірою.
Матеріали:
- обивка - экокожа
- основа — метал
Розміри:
90-100 cm
45-55 cm
65 cm
60 cm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Анатомічні властивості | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Тип крісла | Для офісу |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 17 кг |
| Висота посадкової частини крісла | 55 см |
| Висота з урахуванням спинки | 100 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 55 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 45 см |
| Глибина крісла | 65 см |
| Ширина крісла | 60 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 65 см |
| Ширина сидіння | 60 см |
| Комплектація | |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| М'яка подушка спинки | Ні |
| Підставка для ніг | Ні |
| Подушка під голову | Ні |
| Ергономічний підголовник | Ні |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал, дерево |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Підлокітник | пластик, дерево, метал |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Регулювання поперекового валика | Ні |
| Кут нахилу підголівника | Ні |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 920 ₴










Відправка з 13 червня 2026