Крісло офісне FRESCO від польського виробника Halmar.
Матеріал виготовлення: каркас — металевий. Оббивка — тканина.
Офіс — це місце, де ми проводимо чималу частину свого часу, тому важливо грамотно оформити свій робочий простір. Елегантне крісло, в оригінальному дизайні, додасть інтер'єру характеру, зробить його просторим і динамічним. Секрет привабливості меблів — це довговічність, стильність і функціональність. Ця модель чудово доповнить інтер'єр вашого офісу або кабінету, оформленого в сучасному стилі. Стильне офісне крісло з підлокітниками на металевому поворотному каркасі з коліщатками, у тканинній оббивці. Крісло обладнане стандартним механізмом піастра.
Розміри:
81-91 cm
42-52 cm
54 cm
51 cm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Анатомічні властивості | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Тип крісла | Для офісу |
| Колір | Рожевий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 9 кг |
| Висота посадкової частини крісла | 52 см |
| Висота з урахуванням спинки | 91 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 52 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 42 см |
| Глибина крісла | 54 см |
| Ширина крісла | 51 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 54 см |
| Ширина сидіння | 51 см |
| Комплектація | |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| М'яка подушка спинки | Так |
| Підставка для ніг | Ні |
| Ергономічний підголовник | Ні |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик, метал |
| Основний оббивний матеріал | велюр |
| Підлокітник | метал |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Ні |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Регулювання поперекового валика | Ні |
| Кут нахилу підголівника | Ні |
| Кут нахилу спинки крісла | Ні |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 184 ₴











Відправка з 13 червня 2026