Крісло офісне FABIO черній від польського виробника Halmar.
Матеріал виготовлення: карас-пластик. Оббивка — тканина.
Офіс — це місце, де ми проводимо чималу частину свого часу, тому важливо грамотно оформити свій робочий простір. Елегантне крісло, в оригінальному дизайні, додасть інтер'єру характеру, зробить його просторим і динамічним. Секрет привабливості меблів — це довговічність, стильність і функціональність. Ця модель чудово доповнить інтер'єр вашого офісу або кабінету, оформленого в сучасному стилі. Стильне комп'ютерне крісло з підголівником, обладнане механізмом Titl, з коліщатками. Сидіння і спинка в оббивці з тканини.
Матеріали:
- оббивка — тканина;
- основа — пластик;
- пластикові коліщатка.
Розміри:
118-128 cm
44-54 cm
60 cm
62 cm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Анатомічні властивості | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові, Поліуретанові |
| Тип крісла | Для офісу |
| Колір | Чорний |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 13 кг |
| Висота посадкової частини крісла | 54 см |
| Висота з урахуванням спинки | 128 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 54 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 44 см |
| Глибина крісла | 62 см |
| Ширина крісла | 60 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 62 см |
| Ширина сидіння | 60 см |
| Комплектація | |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| М'яка подушка спинки | Ні |
| Підставка для ніг | Ні |
| Подушка під голову | Ні |
| Ергономічний підголовник | Ні |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал, пластик |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Підлокітник | пластик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 392 ₴










Відправка з 13 червня 2026