
Крісло офісне поворотне Halmar DRAKE, тканина/екошкіра Червоний/чорний
12 368 ₴
- Під замовлення
- Код: 61996*003
Відправка з 13 червня 2026+380 (98) 055-66-34
- +380 (63) 055-66-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Крісло DRAKE виділяється з інших крісел цього типу безліччю функцій, які дають змогу підлаштовуватися під ваші індивідуальні потреби.
Крісло DRAKE також обладнане двома м'якими подушками, одна на підголівник, а друга на спинку. Їх можна вільно відрегулювати або повністю зняти за бажанням. Можливість регулювання підлокітників вгору, а також відкидна спинка, яка може бути нахилена до 90 градусів, роблять крісло дуже функціональним. Крім того, механізм TILT дає змогу легко регулювати висоту сидіння, його обертання, коливання і фіксацію спинки у вертикальному положенні. Основа крісла має пластикові колеса, пристосовані до м'яких поверхонь.
Матеріали:
- оббивка — тканина;
- основа — пластик;
- пластикові коліщатка.
Розміри:
127-134 cm
49-56 cm
69 cm
62 cm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Анатомічні властивості | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові, Поліуретанові |
| Тип крісла | Для офісу |
| Колір (відтінок) меблів | Червоний, Сірий, Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 22 кг |
| Висота посадкової частини крісла | 56 см |
| Висота з урахуванням спинки | 134 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 56 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 49 см |
| Глибина крісла | 62 см |
| Ширина крісла | 69 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 62 см |
| Ширина сидіння | 69 см |
| Комплектація | |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| М'яка подушка спинки | Так |
| Підставка для ніг | Ні |
| Подушка під голову | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик, метал |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Підлокітник | пластик, метал |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Так |
| Регулювання поперекового валика | Так |
| Кут нахилу підголівника | Так |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | червоний/чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 368 ₴










