Крісло поворотне BLOOM — надзвичайно стильне поворотне крісло, яке є чудовим рішенням для класичних і сучасних інтер'єрів. Він характеризується простим і універсальним стилем, який успішно пристосовується до найрізноманітніших композицій. Крісло також є дуже зручним предметом меблів, що дуже важливо в разі офісної роботи.
Крісло оббите м'яким і приємним на дотик тканиною, завдяки чому воно має дуже вигляд зі смаком і стане чудовим вибором. Крісло обладнане основним механізмом, що дає змогу повертати та вільно регулювати висоту сидіння, що дає змогу легко припасувати його під зріст. Обертове крісло BLOOM , що забезпечує підтримку спини.
Розміри: 110-120 cm
48-58 cm
65 cm
60 cm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Анатомічні властивості | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові, Поліуретанові |
| Тип крісла | Для офісу |
| Колір | Темно-сірий |
| Колір (відтінок) меблів | Рожевий, Сірий, Темно-сірий, Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 14.5 кг |
| Висота посадкової частини крісла | 58 см |
| Висота з урахуванням спинки | 120 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 58 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 48 см |
| Глибина крісла | 60 см |
| Ширина крісла | 65 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 60 см |
| Ширина сидіння | 65 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик, метал |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Підлокітник | пластик |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| М'яка подушка спинки | Так |
| Підставка для ніг | Ні |
| Подушка під голову | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 864 ₴












Відправка з 13 червня 2026