Офісне крісло Chrono Halmar прекрасно доповнить кабінет керівника офісу.
Стильне комп'ютерне крісло з ручками польської компанії Halmar на поворотному каркасі з коліщатками та регульованим підголівником. Зручне сидіння й ергономічна спинка виготовлені з екошкіри та тканини чорного кольору з білими вставками. Хрестовина й оббиті м'якими накладками ручки виготовлені з міцного пластику білого кольору. Крісло обладнане механізмом Мультиблок.
Матеріали:
- оббивка — тканина, екошкіра;
- основа — пластик;
- пластикові коліщатка.
Розміри:
120-128 cm
42-53 cm
65 cm
70 cm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Анатомічні властивості | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Тип крісла | Для офісу |
| Колір | Сірий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Сірий, Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 19.3 кг |
| Висота посадкової частини крісла | 53 см |
| Висота з урахуванням спинки | 128 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 53 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 45 см |
| Глибина крісла | 70 см |
| Ширина крісла | 65 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 70 см |
| Ширина сидіння | 65 см |
| Комплектація | |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| М'яка подушка спинки | Так |
| Підставка для ніг | Ні |
| Подушка під голову | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик, метал |
| Підлокітник | пластик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра + тканина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 616 ₴











Відправка з 14 червня 2026