Крісло офісне BERGEN чорний від польського виробника Halmar.
Матеріал виготовлення: карас- метал. Оббивка — тканина, екошкіра.
Офіс — це місце, де ми проводимо чималу частину свого часу, тому важливо грамотно оформити свій робочий простір. Елегантне крісло, в оригінальному дизайні, додасть інтер'єру характеру, зробить його просторим і динамічним. Секрет привабливості меблів — це довговічність, стильність і функціональність. Ця модель чудово доповнить інтер'єр вашого офісу або кабінету, оформленого в сучасному стилі. Стильне комп'ютерне крісло з підлокітниками на ніжках. Сидіння і спинка в оббивці з мембранної тканини та екошкіри.
Матеріали:
- оббивка — мембранна тканина, екошкіра;
- основа — метал.
Розмір:
90 cm
46 cm
58 cm
60 cm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 7.3 кг |
| Висота посадкової частини крісла | 46 см |
| Висота з урахуванням спинки | 90 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 46 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 46 см |
| Глибина крісла | 60 см |
| Ширина крісла | 58 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 60 см |
| Ширина сидіння | 58 см |
| Комплектація | |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| М'яка подушка спинки | Ні |
| Підставка для ніг | Ні |
| Подушка під голову | Ні |
| Ергономічний підголовник | Ні |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Підлокітник | пластик, метал |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 128 ₴












Відправка з 13 червня 2026