Комплект журнальних столів CI-1 білий мармур + срібло - стильний елегантний комплект з журнальних столиків, які стануть відмінним доповненням до інтер’єру і вразять Вас з першого погляду чи будь-якого гостя.
Два столика з розмірами: діаметр 60, 46 см, висота 60, 50 см. Обидва столики круглі стільниці з практичного глянцевого гартованого скла стійкого до подряпин і зносу. Колір білий мармур. Каркас хромований сталь. Пластикові заглушки захищають підлогове покриття від подряпин.
Ці столики мають зручну, стійку конструкцію, яка гарантує довговічність та надійність. Їх стильний дизайн і практичність робить їх ідеальним вибором для вітальні, спальні, лоджії, а також у приймальні чи кабінеті. Крім того, завдяки можливості складання, вони легко зберігаються і переміщаються, що робить їх надзвичайно зручними у використанні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Китай |
| Покриття | Порошкове |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма стільниці | кругла |
| Колір | Білий мармур |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Габаритні розміри столика | |
| Вага столика | 18 кг |
| Висота столика | 180 мм |
| Глибина столика | 600 мм |
| Довжина столика | 600 мм |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Каркас, ніжки | хромована сталь |
| Стільниця | загартоване скло |
| Додаткові характеристики столика | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Склад комплекту | |
| Комплект | 2 шт в комплекті |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте





