Журнальний стіл "Бергамо" калакатта мармур - елегантний журнальний стіл з прямокутною формою, виготовлений із глянцевої кераміки, матове МДФ. Його стійка основа виконана з фарбованого металу, МДФ надає столу стильний вигляд. Особливо слід відзначити його стільницю з кераміки, яка додає виробу естетику та шарм. Цей стіл не лише чудово виглядає, але і вкрай функціональний завдяки шухлядам розташованим під стільницею. Ідеальний вибір для тих, хто цінує якість та елегантність у меблях, втілення розкоші та елегантності. Цей стіл відзначається стильним виконанням у сучасному стилі, що поєднує елементи Лофт та Скандинавського дизайну.
Розміри: ширина 70 см, максимальна довжина стільниці 130 см, висота 42,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Покриття | Порошкове |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий, Білий |
| Габаритні розміри столика | |
| Вага столика | 72 кг |
| Висота столика | 425 мм |
| Глибина столика | 700 мм |
| Довжина столика | 1300 мм |
| Максимальна висота регульованого столика | 425 мм |
| Мінімальна висота регульованого столика | 425 мм |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Каркас, ніжки | МДФ, сталь покрита фарбою, метал |
| Полиці | МДФ |
| Стільниця | Кераміка, МДФ |
| Фасади | метал, МДФ |
| Додаткові характеристики столика | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 72 |
| Висота, см | 42.5 |
| Довжина, см | 130 |
| Категорія | Журнальні столи |
| Матеріал основи | МДФ, фарбований метал |
| Матеріал стільниці | глянцева кераміка, матове МДФ |
| Особливості | З ящиками |
| Складання | потребує складання |
| Форма | прямокутні |
| Ширина, див | 70 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте











