FI100X76
стільниця: мдф, натуральний шпон, колір горіх, каркас: метал, колір: чорний мат Висота: 76 Ширина: 100 Довжина: 100 Матеріал сидіння стільниці: МДФ+шпон Матеріал каркасу: метал Колір сидіння стільниці: гайка Колір каркасу: Чорний
При замовленні можливе переміщення на наш склад в Києві (ДВРЗ) і самовивіз. В решті випадків відправка Новою Поштою по всій Україні.
стільниця: мдф, натуральний шпон, колір горіх, каркас: метал, колір: чорний мат Висота: 76 Ширина: 100 Довжина: 100 Матеріал сидіння стільниці: МДФ+шпон Матеріал каркасу: метал Колір сидіння стільниці: гайка Колір каркасу: Чорний
При замовленні можливе переміщення на наш склад в Києві (ДВРЗ) і самовивіз. В решті випадків відправка Новою Поштою по всій Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Стан | Новий |
| Форма столу | Круглий |
| Колір | Горіх |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх |
| Колір каркасу | Чорний |
| Тип опор | 1 опора |
| Форма стільниці | кругла |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу | 1000 мм |
| Ширина столу | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 76 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 878,08 ₴



