Стіл Windsor – стильний обідній стіл польської компанії Halmar з прямокутною стільницею з фарованої дошки на краях із масиву дерева бук кольору дуб. Ніжки з букового дерева пофарбовані в білий колір.
Стіл Windsor ідеально підходить для невеликих столових.
Розміри: 160х240х90x76 cм
Матеріал: МДФ, дерево
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стан | Новий |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Бежевий |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий, Бук натуральний, Білий |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу | 1600 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2400 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1600 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Стільниця | натуральне дерево, ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Додаткові характеристики столу | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 944 ₴











Відправка з 13 червня 2026