Круглий обідній стіл MIYAKI стане родзинкою в інтер'єрі вашої кухні, вітальні, їдальні.
Стільниця обіднього столу виготовлена з МДФ в кольорі натуральний дуб.
Основа столу — оригінальна рама, пофарбована чорною фарбою.
Розміри столу: 120x120x77 cм
Вага: 39 кг
Матеріал: МДФ/ натуральний шпон — дуб/ масив — бук/ фанера
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Стан | Новий |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Круглий |
| Колір | Чорний |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 770 мм |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | МДФ шпонований, фанера |
| Стільниця | МДФ шпонований, МДФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 720 ₴







Відправка з 13 червня 2026