
Стіл Halmar MUSCAT круглий розсувний 120-160х120х76 Сірий мармур/золото
46 080 ₴
- Під замовлення
- Код: V-CH-MUSCAT-ST
Відправка з 13 червня 2026+380 (98) 055-66-34
- +380 (63) 055-66-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Стіл MUSCAT — стильний розсувний обідній стіл польської компанії Halmar з круглою стільницею (в розобраному вигляді — овальної форми) з лакованої МДФ сірого кольору з ефектом під мармур. Зверху МДФ покритий керамікою.
Опора виготовлена з неіржавкої сталі сірого кольору.
Стіл MUSCAT ідеально підходить для сучасних віталень і столових.
Розміри: 120/160х120х76 cм
Матеріал: кераміка/ лакований МДФ/ хромована сталь/поліпропілен
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стан | Новий |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Круглий |
| Колір | Сірий |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1600 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1200 мм |
| Ширина столу | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | сталь покрита фарбою |
| Стільниця | МДФ, метал, Кераміка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 080 ₴








