
Стіл Halmar MORATA круглий 79х79х74 Білий мармур/чорний золото
16 032 ₴
- Під замовлення
- Код: V-CH-MORATA-ST
Відправка з 13 червня 2026+380 (98) 055-66-34
- +380 (63) 055-66-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Круглий обідній стіл MORATA на одній ніжці виготовлений у кольорі чорний мармур і золотий. Стільниця кераміка, колір білий мармур. Ніжка - метал чорного та золотистого кольору.
Розміри столу: 79x79x74 cм
Матеріал: кераміка / метал
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Круглий |
| Колір | Білий мармур |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний, Білий |
| Колір каркасу | Золотий, Чорний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 740 мм |
| Довжина столу | 790 мм |
| Ширина столу | 790 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | сталь покрита фарбою |
| Стільниця | Кераміка |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 032 ₴










