
Стіл Halmar BRUNO круглий 120х120х76 Кераміка білий мармур/Горіх
30 176 ₴
- Під замовлення
- Код: V-CH-BRUNO-ST
Відправка з 13 червня 2026+380 (98) 055-66-34
- +380 (63) 055-66-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Стіл BRUNO Halmar — стильний обідній стіл польської компанії Halmar з круглою стільницею з кераміки кольору білий мармур. Опора виготовлена з масиву дерева.
Стіл BRUNO Halmar ідеально підходить для сучасних віталень і столових.
Розміри: 120х120х77 cм
Матеріал: кераміка/масив дерева
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Стан | Новий |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Круглий |
| Колір | Білий мармур |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх, Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Стільниця | Кераміка |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 176 ₴









